FMR: Zaključili smo da Delo ima potencijal

Bez autora
Jun 08 2015

Novi vlasnik Dela, idrijski FMR, danas je govorio o planovima sa slovenskom medijskom kompanijom. Objasnili su zašto su se odlučili na preuzimanje Dela. Nakon dubinskog pregleda ustanovili smo da Delo ima potencijal kojeg znanjem i dobrim upravljanjem možemo dodatno poboljšati, rekao je Andrej Kren, predsjednik Uprave FMR-a. Zanima ih prije svega kako će Delo kao kompanija izgledati kroz pet godina. Uprava Dela ostavila je pozitivan dojam na nove vlasnike. Planom za ovu i iduću godinu jamči se uspješno poslovanje kompanije. Na pitanje o zaposlenima, Kren je odgovorio da je to u nadležnosti Uprave Dela. Delo bi ove godine trebalo poslovati s dobiti, a iduće godine rezultati bi trebali biti i bolji.

FMR: Zaključili smo da Delo ima potencijalNovi vlasnik Dela, idrijski FMR, danas je govorio o planovima sa slovenskom medijskom kompanijom.

Objasnili su zašto su se odlučili na preuzimanje Dela.

- Nakon dubinskog pregleda ustanovili smo da Delo ima potencijal kojeg znanjem i dobrim upravljanjem možemo dodatno poboljšati, rekao je Andrej Kren, predsjednik Uprave FMR-a.

Zanima ih prije svega kako će Delo kao kompanija izgledati kroz pet godina. Uprava Dela ostavila je pozitivan dojam na nove vlasnike. Planom za ovu i iduću godinu jamči se uspješno poslovanje kompanije. Na pitanje o zaposlenima, Kren je odgovorio da je to u nadležnosti Uprave Dela. Delo bi ove godine trebalo poslovati s dobiti, a iduće godine rezultati bi trebali biti i bolji.

Kroz dva mjeseca slijede promjene u Nadzornom odboru, a imena još nisu poznata. Odluke o otpuštanjima nema, a iz FMR-a obećavaju da se sigurno ništa neće dogoditi preko noći.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik